RANDEVU ALIN
SIK SORULAN SORULAR
Lazer Epilasyon Zararlı mıdır ?
Lazer epilasyonda uygulanan ışınlar sadece orta deriye kadar ulaşır. Deri altında ve iç organlara yayılması söz konusu değildir. Lazer ışını yayılan bir ışın değildir. Sadece atış bölgesinde belli bir derinliğe kadar etki eder. Fakat deriniz üzerinde herhangi bir tahriş veya ileri boyutta yanmalara kadar varabilecek sorunlar yaşamamak için alanında uzman kişilerden yardım almalısınız.Ayrıca cihazların FDA onaylı olmasına dikkat etmelisiniz.
Seanslar sırasında acı hissediliyor mu ?
Uygulama esnasında kıl köklerinin, enerjiden etkilendiğini gösteren hafif kabartılar ve kızarıklıklar oluşabilir. Ancak uygulama bölgesinde oluşabilecek bu durum çok kısa bir süre içerisinde kaybolacaktır.Uygulama esnasında hafif bir yanma hissedilebilir. Ancak seans öncesinde uygulanan anestezi etkili kremler ile bu durum en aza indirgenebilir.
Hangi Sıklıkta Cilt Bakımı Yaptırmalıyız ?
Cilt Bakımlarınızı düzenli seanslar halinde yaptırdığınızda sonuçları daha net görebilirsiniz. Aylık ve yıllık olarak yaptıracağınız bakımlar cilt problemlerinizi ortadan kaldırarak, cildinizi yatıştırıp, parlaklaştıracaktır.
Lazer Batıklarımı Yok Eder mi?
Lazer Epilasyon Kıl Köklerini Yok eder.Bunun yanında Kıl Batmalarına da etkilidir.
Bölgesel Zayıflama da En Etkin Çözümü Nasıl Alabilirim?
Öncelikle Sağlıklı Bir Vücut İçin Sağlıklı Beslenmek Gerekiyor.Spor Aktivitesine Zamanınız Ayıramıyorsanız ve Bölgesel Yağlanmalardan Şikayetçiseniz Salonumuzdaki Özel Programlar Tam Size Göre
Cilt Bakımı Yaptırırken Dikkat Edimesi Gerekenler ?
Cilt Bakımı yaptırırken mutlaka dikkat edilmesi gereken şey, cilt problemlerinizi belirleyip çözümünü de o problemlere uygun tedavi yöntemleriyle yapmaktır. Bunun için güzellik uzmanlarından size yol göstermelerini istemelisiniz.