RANDEVU ALIN
Lazer Epilasyon
10 Eylül 2022
Lazer Epilasyon
OKUNMA : 725

Lazer Epilasyon Faydaları

  • Lazer Epilasyon kalıcı çözüm: Lazer epilasyon, kıl kökünde bulunan melanin pigmentine etki ederek kıl köklerini kalıcı olarak tahrip edebilir. Bunun sonucunda belirli bir lazer epilasyon seansı sonrası istenmeyen tüylerinizden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
  • Geçici ve az yan etki: Lazer epilasyon yan etkileri diğer yöntemlere göre daha az ve hızlı iyileşen yan etkilere sebep olabilir. Ağda, makine gibi yöntemler batık kıl oluşmasına yada makine yanıklarına neden olabilir. Lazer epilasyon ise kısa sürede iyileşen kızarıklıklar dışında bir yan etki yaratmayabilmektedir.
  • Daha az acı hissi: Lazer epilasyon, ağda ve iğneli epilasyon gibi diğer yöntemlere göre çok daha az acılı bir işlem olabilmektedir. Bazen destekleyici kremlerle acı hissi azaltılabilir. Acı hissi göreceli bir durum olsa da, lazer epilasyon sırasında ufak yanmalar hissedilebilir.
  • Hızlı sonuç: Lazer epilasyon faydaları arasında hızlı sonuç vermesi de yer alır. Birkaç seanstan sonra bile kıl sayısında gözle görülür azalma yaşanabilir. Kıl yapısına göre 5 ile 6 seans sonra istenmeyen tüylerden tamamen kurtulabilirsiniz.
  • Lazer epilasyon fiyatları: Lazer epilasyon fiyatları, işlemin kalıcılığı ve etkisi düşünüldüğünde uzun vadede kar etmenizi sağlayabilecektir. Lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulabileceğiniz için, bir daha epilasyon, ağda masrafınız olmayabilir.
  • Daha yumuşak bir cilt: Lazer epilasyon sonrasında kıl kökleriniz artık olmaya bileceği için daha yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

 

 
 
 
 
Yorum bırakın
TÜM YORUMLAR (0)
Henüz yorum eklenmemiş
En Çok Okunan Yazılar